Proste rozwiązanie do samodzielnego uzupełniania strony

Jeśli istnieje potrzeba raz na jakiś czas lub systematycznie dodawać coś nowego na stronę internetową, nie mając absolutnie żadnej wiedzy na temat budowania stron, mamy na taką okazję dość proste rozwiązanie tego problemu. Jest to strona z panelem administratora stworzona przez nas na zamówienie, którą można w kilka minut wypełniać nową treścią za pomocą panelu administratora.

Po zalogowaniu się swoim loginem i hasłem do panelu administratora można dodawać artykuły lub nowe sekcje strony. Ponieważ ten mechanizm może być częścią strony stworzonej przez nas na zamówienie, istnieje również możliwość dodania więcej funkcji do takiego panelu administratora i wyświetlania na stronie dodanych artykułów poprzez panel administratora jako sekcje strony lub strony artykułów, jak w blogu. Mogą to być także produkty i ich opisy lub jakieś oferty dla klienta itp. Wszystko zależy od potrzeb, dlatego dokładnie analizujemy, jak zaprojektować każdy produkt, aby był jak najbardziej wygodny i przydatny dla Twojego biznesu.

Na przykład ten artykuł został dodany za pomocą właśnie takiego mechanizmu stworzonego przez nas. Najpierw dodano tytuł, słowa kluczowe, opis tego, co będzie na tej stronie oraz obraz tła. Ponieważ nasza strona obsługuje kilka języków, w tym przypadku istnieje możliwość wyboru języka, a artykuł zostanie umieszczony w wersji strony odpowiadającej wybranemu językowi.

Poniżej przedstawiamy przykład prostego dodawania treści na stronę internetową:

dodanie nowej strony do witryny w panelu administracyjnym

Po stworzeniu strony ze wszystkimi niezbędnymi elementami, przechodzimy do tej strony i bezpośrednio na niej tworzymy jeden po drugim treści, które mogą mieć różne typy: większe i mniejsze nagłówki, tekst, obrazy, wideo. Na poniższym obrazku przedstawiono proces dodawania obrazu:

dodanie obrazu do witryny za pomocą panelu administracyjnego

Każdy z typów dodanych elementów, takich jak obrazy czy tekst, może mieć swoje style, czyli wygląd można wybrać z listy dodanych przez Ciebie lub przez nas stylów. Tym samym można zmieniać pozycjonowanie tekstu po prawej lub po lewej stronie ekranu. Na przykład do tego tekstu dodaliśmy pozycjonowanie po prawej stronie.

Tak samo można zmieniać prawie dowolny wygląd elementów, wybierając wcześniej dodane przez nas style lub tworząc własne. Te funkcje są stworzone z maksymalną prostotą, aby w kilku kliknięciach dodać to, co potrzebujesz na stronie. Oczywiście, jeśli masz więcej doświadczenia w tym zakresie, dostępne są również bardziej zaawansowane funkcje.

Na przykład, żółty duży tekst z linią po lewej stronie:

dodanie tekstu na strone internetowa przez panel administracyjny

W każdym przypadku, zamawiając u nas usługi tworzenia stron internetowych lub dodatkowych systemów zintegrowanych ze stroną lub odrębnych systemów typu CRM ERP, zapewniamy pełne wsparcie dla stworzonego na zamówienie oprogramowania. Jak dla każdego nowo stworzonego oprogramowania, istnieje okres szkolenia bezpośrednich użytkowników systemu, aż do pełnego zrozumienia na poziomie użytkowania. Każdy system jest tworzony w taki sposób, aby był jak najbardziej wygodny i trafny, opracowując tylko to, co naprawdę potrzebne, co pozwala zredukować koszt rozwoju, nie tworząc niepotrzebnych funkcji. W każdym przypadku wszystkie zamówienia są różne, więc i rozwiązania są unikalne dla każdego klienta.

Na tej stronie stworzyliśmy z Tobą treść, którą teraz widzisz, bez żadnego wysiłku, maksymalnie szybko i wygodnie. Z tego mechanizmu już korzystają nasi klienci, wygodnie rozszerzając swoją obecność w internecie. Takie podejście również znacznie poprawia widoczność w wyszukiwarkach dzięki większej ilości odpowiednich treści na Twojej stronie, których szukają Twoi potencjalni klienci.

W tym krótkim artykule pokazano tylko część możliwych funkcji, więc jeśli zainteresowała Cię tematyka, napisz do nas na adres e-mail [email protected] i zapraszamy do tworzenia razem!